Media o nas

O programie Dobry Regulamin opowiadał jego autor - Paweł Rokicki - w TVP Info w Światowym Dniu Praw Konsumenta (15 marca), przy okazji organizowanych Targów Wiedzy Konsumenckiej.

 

Dodatkowo media mówią o nas m.in. tutaj:

 

W programie TVP Info z 22.03.2014, pt. "Przepis na prawo" można posłuchać o nadchodzących zmianach w prawie. Wszystkie sklepy internetowe będą musiały zmienić swoje regulaminy i dostosować zawartość informacyjną stron do nowych przepisów. Nie ma na co czekać!

W programie Dobry Regulamin możemy pomóc stworzyć regulamin, który będzie zgodny z prawem, a w momencie jakichkolwiek zmian zostanie do nich bezboleśnie dostosowany. Eksperci przestrzegają też przed rozwiązaniami szablonowymi, a takich jest sporo na rynku. Lepiej przekazać sprawę profesjonalistom i spać spokojnie.

Program jest do obejrzenia tutaj.

 

 

Na co uważać przy podpisywaniu umowy? Polskie Radio o zakupach świątecznych, umowach, regulaminach sklepów internetowych, programach certyfikacji Dobry Regulamin oraz Dobra Umowa.

Audycja jest do odsłuchania tutaj.
 

 

 

Polskie Radio o regulaminach sklepów internetowych i programie certyfikacji Dobry Regulamin.

Audycja jest do odsłuchania tutaj.

 

 

 

Z okazji organizowanych w 2014 roku Targów Wiedzy Konsumenckiej oraz nadchodzących zmian w prawie o perspektywie tych zmian w relacji do prowadzenia sklepów internetowych można posłuchać w tym materiale (min. 2:00 - 4:15).

Audycja jest do odsłuchania tutaj.
 

 

   

 

CZY MOŻNA BUDOWAĆ ZAUFANIE DO SKLEPU INTERNETOWEGO?

O tym w nieco prowokacyjny sposób pisze autor programu Dobry Regulamin - Paweł Rokicki.

Artykuł jest do ściągnięcia tutaj.